ביקורת על כל הסדרת מוצרים מהחברה האמרקאית מאי לינדסטרום (MAY LINDSTROM)!

Posted: May 04 2017

טוב אז כמו שאתן יודעות, אני חולת מוצרי קוסמטיקה, ומצעיים לי את ההזדמנות להתנסות בסדרת טיפוח שלמה מחברה אחת אני כולי בפנים (כמובן עם המוצרים יכולים להתאים לסוג העור שלי)!
אז שמאי שלחה לי את כל המוצרים מסדרת הטיפוח שלה (MAY LINDSTROM) קפצתי על הצאנ'ץ להתנסות בחוויה שלמה!
קודם כל, מאי לינדסטרום היא חברת קוסמטיקה נישה מקליפורניה שמבוססת על חומרים טבעיים בלבד (גם הרבה מהמרכיבים מגודלים על חוות אורגניות). הליין מאוד מצומצם אבל יש תשובה לבעיות באופן כללי.
בוא נתחיל מי זה שהתאהבתי במיתוג שלה, הרעיונות מאחורי המוצרים, השמות של המוצרים והריחות המדהימות! עכשיו לגבי המוצרים עצמם:
THE HONEY MUD
ברגע שקראתי את השם של המוצר הזה התהלפתי.....ושפתחתי את המוצר עצמו אז בכלל נכנסתי לאופוריה. זה התכשיר הניקוי היחידי שיש בסדרה והוא מבוסס על חימר, דבש טהור ושמנים צמחים שונים.
הצבע של התכשיר זהב/חום עם ריח נהדר של ילאנג - ילאנג. המרקם שלו קצת דביקי אבל שונה מכל מוצר ניקוי אחר שניסיתי - ובשלב הזה בניסיונתי בתכישרי קוסמטיקה, אני מחפשת שונה!
הוא ממיס איפור (אפילו איילינר עמיד של סטילה/קאט וון די) בקלות. אחרי השימוש בו, העור נשאיר עם שכבה דקיקה של לחות אך מרגיש סופר נקי. הדבר היחיד שביאס אותי זה שאחרי כמה חודשים התכשיר שינה את המרקם שלו והייתי צריכה להתחיל לערבב אותה כל פעם לפני השימוש. סה"כ מוצר מדהים לאהובי תכשירי ניקוי ובהחלט שווה את הכסף - $80.
מרכיבים: Raw Honey, White Halloysite Clay, Macadamia Nut Oil, Witch Hazel, Collodial Silver, Cocoa Absolute Oil, Sweet Orange Oil, Ylang Ylang Oil, Vanilla CO2 Total Essential Oil, Cedarwood Oil, Frankincense Oil, Myrrh Oil
THE JASMINE GARDEN
לפני שאני מתחילה להגיד משהוא על המוצר הזה, אני לא לקוחה מאוד פוטנציאלי לתרסיס. אני מורחת כל כך הרבה דברים על הפנים אז אני הרבה פעמיים שוכחת מהשלב הזה. אבל לכאלו שאוהבות מי פנים המוצר הזה אופציה טובה.
התרסיס עם ניחוח יסמין ופרחים עדינים. הוא מלא באנטי אוקסידנטים (שאני תמיד אוהבת :) ), אמורה להרגיע אדמומיות (שאין לי) ולגרום לסרקולציה יותר טובה בעור. הוא מאוד נעים על הפנים אבל יותר מזה לא הרגשתי מהשהוא מהפחני. אולי אני לא הבן אדם הכי טובה לשפט את המוצר הזה בגלל שאין לי בעיית אדמומיות בפנים אבל בגלל שהסדרה כל כך יקרה אני נותנת לעצמי להיות קצת יותר "פיקי" לגבי המוצרים שאני אומרת שהם חובה לנסות. מכל הסדרה, זה יהיה אחד המוצרי שפחות התלהבתי מהם - $60
מרכיבים: Aqua, Witch Hazel. Silver, Jasmine Absolute, Caprylic/Capric Triglyceride, Jasmine Extract, Rose Oil, Ylang Ylang Oil, Vanilla CO2 Total Essential Oil, Cocoa Oil
THE YOUTH DEW