למה כדאי להכניס ויטמין סי לסדר הטיפוח היומיומי שלכן?

Posted: May 04 2017

 

 סוד מסדר הטיפוח היומיומי שלי - ויטמין C

הרבה מהלקוחות שלי בקיסו שואלות אותי מה אני עושה בסדר הטיפוח היומיומי שלי - ועכשיו אני הולכת לגלות לכן מרכיב מאוד עיקרי בטיפול האישי בעור שלי - ויטמין C!

אז מכל המרכיבים שיש לי בבוטיק - למה אני התחלתי להשתמש במרכיב הספציפי הזה?

לוויטמין C יש 3 יתרונות עיקריים לעור בריא וזוהר יותר:

  1. אנטי אוקסיד נט מהטובים ביותר - מנטרל רדיקליים חופשיים (הגורם מספר 1 להזדקנות העור) שנמצאים בגורמים חיצונים כמו פיח ועשן וגם אפילו באופן טבעי בתוך הגוף שלנו - בקיצור בהחלט עוזר באנטי אייג'ינג.
  2. מרכיב הבהרה - כולנו לפחות פעם אחת שמענו על אישה שמורחת לימון טבעי על העור כדי לעשות "הבהרה". הצורה בעיניי קצת פסיכית אבל מה שכן נכון, ויטמין C מצליח להבהיר היפר פיגמנטציה (צריך לקחת בחשבון שכדי לקבל הבהרה רצינית יותר, כדאי להשתמש עם מרכיבים מבהירים נוספים עם השימוש בוויטמין C).
  3. מיצוק, מיצוק, מיצוק! מה שרוב האנשים לא יודעים על ויטמין C זה שהוא ממצק ומחדש את העור באופן נפלא! ויטמין C מזרז את קצב ההתחדשות של התאי פיברובלסטים (שהם אחראים על ייצור הקולגן ואלסין שלנו) בדרמיס - מה זה אומר? שהוויטמין החזק הזה עוזרת למניעת קמטים, הפחתת עומק הקמטים ומניעת רפיון בעור. 

לנשים בהריון תשימו לב!!!!!

מותר להשתמש בוויטמין C במהלך ההיריון ובשלב ההנקה.

אם עוד לא עברתן הריון, אתן עוד לא נתקלתן בתופעה שקוראים לו מלזמה - זה סוג של היפר פיגמנטציה שיוצא רוב הזמן בצורת פרפר על הפנים שאישה בהריון.
(על הלחיים ועל המצח....ועל תשכחו את השפה העליונה)
הבעיה זה שאת בהריון לא מותר להשתמש ברוב המרכיבים המבהירים שיש בעולם הקוסמטיקה,
 אז במצב כזה, ויטמין C הוא באמת גיבור גדול!

בזכות כל היתרונות האלו, ויטמין C הפך להיות חלק גדול בחיים של העור שלי. הוא פוגש אותו פעמיים ביום והם נהיו חברים מאוד טובים!

שמות של ויטמין C הכי נפוצים בתכשירי קוסמטיקה: Ascorbic Acid, L-ascorbic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate ו Ascorbyl Palmitate.

תמיד חשוב לזכור שמאוד קשה להשאיר ויטמין C יציב אז פה צורת האריזה מאוד חשובה.
כדאי שהמוצר יהיה בכמה שפחות אור והמגע שלו עם האוויר יהיה מינימלי. גם מאוד חשוב לזכור שוויטמין C מרכיב פוטוסנסיטיבי ויכול לגרום גם היפר פיגמנטציה עם מגע עם השמש. מאוד חשוב להשתמש בהגנה של לפחות SPF30 שמשתמשים בוויטמין C (אפילו שאתן יודעת שאני חושבת....ויודעת שתמיד כדי להשתמש בהגנה מהשמש)!

שלושה תכשירים שדיברתי עליהם בסרטון יוטיוב של השבוע הם:

1. C&E של החברה PCASKIN - לא סרום ולא קרם - משחה קלילה שמכילה 15% ויטמין C ו5% ויטמין E - מורחים פעמיים ביום נקודתי על קמטים/היפר פיגמנטציה מתחת לקרם לחות. 
2. C&E MAX של החברה PCASKIN - פורמולה יותר חזקה מהתכשיר הקודם שמכיל 20% ויטמין C ו5% ויטמין E. השימוש באותו צורה. 

ויטמין C וויטמין E באחוזים גבוהים! חלום! אם אתן לא יודעות ויטמין E הוא אנטיאוקסידנט פנטסטי! ניתן גם למרוח את שניהם על כל הפנים אם רוצים. המוצר מתאים לכל סוגי העור והתוצאות נראות מדהימות! היום אני לוקחת אחד הביתה להתחיל את הניסיון בצורה אישית.

3. VITAMIN C PLUS  של החברה EXUVIANCE - אבקה המבוססת על ויטמין C יציב, חומצות פולי הידרוקסיות ופפטידים לטיפול קל ויעיל להבהרה ולאנטי אייג'ינג. מומלץ להוסיף את האבקה לסרום או לקרם לחות שלך פעם או פעמיים ביום לבוסט מטורף לעור שלכן!יש לי CONFESSION....גם את זה יש לי בבית...."ביוטי גאנקי" אמיתית!!!

בקיצור....מרכיב מומלץ מומלץ מומלץ!