אובססיה עם עולם המסכות, מסכות, מסכות - והפעם כל הדרך מסין!

Posted: Nov 24 2014

כמו שכולכן יודעות יש לי "פטיש" רציני עם עולם המסכות. אז ששמעתי שאמא שלי נוסעת לארה"ב אני ישר נכנסתי לאינטרנט והתחלתי את ה"שופינג ספריי" שלי.

קבלתי מיליון ואחת מסכות שונות והפעם הניסיון שלי בבית היה עם מסכה שהגיעה כל הדרך מסין!

בעלי מסכן בחוסר ברירה צורף לקבוצת הניסוי שלי והתחלנו את הערב בבית במריחת מסכה על הפנים של שנינו. תמיד יש חגיגה בבית יונגרייז/לביא!

אז איך בדיוק מצאתי את החברה הזאת?

לא...עוד לא הייתי בסין - אבל אני כן כל הזמן מחפשת מוצרים עם מרכיבים מיוחדים או תכשירים שמגיעים באריזה מגניבה. מאוד קשה היום בעולם הקוסמטיקה

להמציא משהו חדשני ומרגש. אז שראיתי את המסכה הזאת באחת המגזינים שלי מחו"ל ידעתי שאני חייבת להתנסות בו, דחוף!

 BALANCE IS THE KEY TO ALL THINGS HEALTHY - WEI BEAUTY

החברה הסינית מבוססת על תורת הרפואה הסינית לאיזון בריאות העור. יש ארבע סדרות שונות של מוצרים - לטיהור, להחייאה, ללחות ולתיקון העור.

בזמן אחרון העור שלי צועק הצילו אז ישר דפדפתי לעמוד של טיהור העור והגעתי למסכה הבאה.

GOLDEN ROOT PURIFYING MUD MASK

 

שורש זהב וחימר סיני הם שתי המרכיבים העיקריים במסכה. הם מסיעיים בטיהור, ניקוי מרעלים והצערת העור. אם לא שמתן לב מהתמונה למעלה - החבילה מגיעה עם קפסולות ׁ(נראה כמו אספרסוׁׁׂׂׂׂ) מלאות במסכה לשימוש חד פעמי.       

כמה שרפואה סינית מעניינת - בוא נהיה אמיתיות - האריזה ישר קנתה אותי!

שפותחים את הקופסה יש הפתעה! יש 8 קפסולות בודדות אבל חוץ מזה יש גם מברשת מפנקת למריחה מושלמת!

יהיה מסודר כל כך יפה שהיה לי קשה להוציא אחת. אבל מה לעשות בנות - עושים מה שחייבים! שפתחתי את הקפסולה הופתעתי לא מהצבע (שהוא חום פודינגׂ) אך מהריח שהיה יותר מבושם ממה שציפיתי.

כמה שהמוצר נראה כמו נוטלה - המרקם לא היה סמיך בכלל - אפילו דל ורך.

 

אחרי 10 דקות המסכה התייבשה מאוד (לא יכולתי להזיז את הפנים) ורצתי לשטוף אותה כמה שיותר מהר. הפנים הרגישו נקיות ונעימות אחרי השימוש בה.

אז בסופו של דבר...מומלץ או לא מומלץ?!

מומלץ! מוצר שמתאים מאוד לנשים שלא משתמשות במסכה באופן קבוע. אפשר להשתמש בקפסולה אחת וכל השאר יכולים לשבת בצד בשקט בלי להתקלקל על הדרך. והאמת - הקפסולה הספיקה לי ליותר מפעם אחת אבל אולי פשוט יש לי ראש קטן. הרעיון של הקפסולות מושלם לנשים כמוני שלא יכולות לחיות בלי מסכה ולא רוצות לסחוב בקבוק שלם לחו"ל.

מחיר בחו"ל - $42

מרכיבים

Aqua/Water, Kaolin, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Propylene Glycol Stearate, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Rhodiola Rosea Root Extract, Camellia Sinesis Leaf Extract, Ganoderma Lucidum Extract, Angelica Acutiloba Root Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Chrysanthemum Sinense Flower Extract, Lillum Longiflorum Bulb Extract, Tromethamine, Caprylyl Glycol, Polysorbate 60, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamol, Limonene, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Iron Oxides/CI77491, C177492, CI77499