שנה חדשה הרגלים חדשים :)

שוב הגענו לזמן הזה בשנה שבו אנחנו מסתכלים אחורה ומחליטים אילו הרגלים אנחנו הולכים להשאיר מאחורינו ואילו הרגלים אנחנו לוקחים איתנו לשנה החדשה. אם השגת עור מדהים ולהרגיש בריאים מבפנים וגם מבחוץ נמצא ברשימת סדר העדיפויות שלכם, הגעתם למקום הנכון.
הבלוג פוסט הקרוב מוקדש להחלטות היופי והבריאות שאנחנו ממליצות לכם לאמץ לקראת השנה החדשה.

דברים בסיסים אך הכי חשובים:

*אורח חיים בריא נפש בריאה בגוף בריא! זה אולי נשמע נדוש ואתם שומעים את הסיסמא הזו ללא הפסקה אבל זה כל כך נכון.. השתדלו לאכול נכון, להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע, תישנו מספיק שעות ושתו הרבה מים ולא רק בקיץ. ואם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה גשו אל אנשי המקצוע הייעודים.

*שמרו על היגיינה זה אולי קצת מיותר לומר אבל הופתענו מכמות האנשים שאמרו לנו שהם אינם שוטפים את הפנים שלהם עם סבון אבל כן משתמשים בקרם לחות שעולה מאות שקלים והם אינם מרוצים..אז תעשו לעור הפנים שלכם טובה ותטפלו בו בצורה נכונה על מנת שתוכלו לראות תוצאות מקסימאליות מתכשירי הטיפוח שאתם רוכשים: התמידו בניקוי כפול, אל תיגעו בפנים עם ידיים מלוכלכות, החליפו את ציפית הכרית לפחות פעם בשבוע, בחיים אל תכלו לישון עם איפור וכמובן אל תשכחו לצחצח שיניים ;).

*אם הגעתן לגיל המומלץ לכו להיבדק פעמיים בשנה לגילוי מוקדם של סרטן העור והשד גילוי מוקדם מציל חיים!

ועכשיו לטיפוח:

*התמדה על מנת להשיג את העור הכי יפה שלכם ולראות תוצאות משגרת הטיפוח והתכשירים שאתם משתמשים בהם עליכם להתמיד בשגרת הטיפוח נכונה אשר מתאימה לסוג ועור הפנים שלכם. כרגיל, אנחנו מזמינות אתכם להגיע אלינו לשאול שאלות ולהתייעץ.

*פחות זה יותר (LESS IS MORE) – כשאנחנו שואלות לקוחות שמגיעים אלינו בפעם הראשונה מה יש להם בבית או ממה מורכבת שגרת הטיפוח שלהם, אנחנו מופתעות לגלות כי להרבה מהם יש יותר מידי מוצרים (כן, הייתם מאמינים שבאמת יש דבר כזה?!) שלא בהכרח מתאימים להם או שהם לא באמת צריכים ואינם מקנים שום ערך מוסף לבריאות ומראה העור חוץ מריקון חשבון הבנק. שגרת טיפוח בסיסית צריכה להכיל בסך הכל 3 שלבים (ניקוי, לחות, והגנה מהשמש) ו-4 מוצרים (קדם ניקוי לערב, סבון, קרם לחות וקרם הגנה בבוקר) למעט מקרים מיוחדים.

*לחות, לחות לחות!!! בין אם אתם בעלי עור שמן, בעייתי או סתם לא אוהבים את התחושה של קרם על עור הפנים שלכם צר לי לאכזב אתכם אבל כולם, ללא יוצא מן הכלל חייבים להשתמש בקרם לחות! אנחנו מזמינות אתכם להגיע אלינו, להתייעץ ולבחור את קרם הלחות שיתאים לצרכים המיוחדים של עור הפנים שלכם.

*השתמשו בקרם הגנה בכל ימות השנה אחד הגורמים העיקריים להזדקנות העור הוא נזקי הקרינה ושלא נדבר גם על סרטן העור.. מחקרים הוכיחו מזמן כי קרינת השמש חודרת גם מבעד לעננים בימים שנראים חורפיים, אז השקיעו עוד דקה בבוקר כדי למנוע את הקמטים שתרצו להעלים מחר.

ועוד דבר אחד קטן:

*הכניסו תכשירי אנטי אייגינג אל שגרת הטיפוח שלכם אנחנו לא סותרים את עצמו מהסעיף הקודם, אבל הרבה אנשים מוטרדים מתהליך הזדקנות העור וכדי לא לרוץ ולבצע טיפולים קוסמטיים בגיל 35 אנחנו ממליצות להוסיף תכשיר אנטי אייגינג אל שגרת הטיפוח. בגילאים מסוימים ניתן יהיה להסתפק בקרם הגנה ובגילאים מבוגרים יותר כבר יהיה צורך להוסיף סרום מרוכז למטרות כגון אנטיאוקסידנטים, פפטידים, ויטמינים, רטינול וחומצות.

*אל תשכחו מהאיברים הקטנים גם הידיים והשפתיים שלנו למשל זקוקים ללחות ומידי פעם גם פילינג.