איך לשמור על תוצאות ההבהרה אחרי שעונת החורף נגמרת?

שימור תוצאות הבהרה

רובכן ניסיתן להבהיר את עור הפנים לפחות פעם אחת בחיים,

אבל יש אנשים עם בעיית פיגמנטציה אמיתית ולהם הבהרת הפנים זה פרוייקט למשך חייהם.

מה שממש מעציב אותי זה שאנשים מוציאים הון על טיפולים מתוחכמים ותכשירים מתקדמים אבל את המינימום על שמירת התוצאות הן אינן יודעות.

מה שחשוב לדעת זה שפיגמנטציה אף פעם לא נעלמת!!!

עכשיו אל תכנסו לדיכאון, ניתן להגיע לתוצאה פנטסטית, אבל כן חשוב להבין את החשיבות מאחורי המשך טיפול תמידי על מנת לשמור תוצאות לטווח הארוך.

כמו שאמרתי לכן כבר, פיגמנטציה היא אחד הדברים הכי נוראים וקשים לטפל בהם והסיבה לכך היא שפיגמנטציה היא כמו הרפס. גם אם מגיעים להבהרה מאוד יפה, ברגע שמפסיקים לטפל בבעיה הפיגמנטציה חוזרת – לא תמיד באותה רמה אבל בשביל מה לקחת צ’אנס!

אחרי עבודה קשה במהלך החורף רואים תוצאות מקסימות וחלק מאיתנו מפסיקות לטפל כי הפיגמנטציה כבר “נעלמה” או שחלק מכן יודעות שהמרכיבים שמבהירים הם מסוכנים לשימוש בקיץ בגלל הרגישות שלהם לשמש ולכן מפסיקות (ותכלס זה רוב השנה פה).

הדרך הכי בטוחה ויעילה לשמור על התוצאות בחודשי האביב והקיץ זה על ידי השימוש בדברים הבאים:

  1. שימוש במרכיבים שמבהירים באופן יומיומי שהרבה פחות רגישים לשמש – כגון – ויטמין סי, חומצה פיטית, פפטידים מסויימים ועוד.
  2. שימוש בקרם הגנה מהשמש של לפחות SPF30.

אני יכולה לחתום לכן, גם אם אתן לא “נמצאות בחוץ” – אם לא תשתמשו בהגנה מהשמש באופן יומיומי הפיגמנטציה שלך תחזור… 100% הבטחה!

  1. תקני כובע מגניב שאת מרגישה בנוח איתו – לשימוש יומיומי. אני כל שנה מפנקת את עצמי בכובע חדש לפי האופנה המתחלפת, אבל אל תהיו יותר מדי אופנתיים – כובע עם רבע מצחיה לא נחשב כובע בכלל!
  2. כמובן הדבר האחרון והכי חשוב הוא – להמנע מלשבת ישירות בשמש – אני לא אומרת שבקיץ צריך לסבול ולדלג על שבתות בים – אני אישית מצאתי פיתרון נפלא בשם”otentik” שהוא “מצחייה” ענקית שהבד נגד UVA/UVB.

אני עדיין נהנית מרעש הגלים, כן נכנסת למים ונהנת ומחברים ומשפחה – פשוט בצורך הרבה יותר בטוחה! (יש לי כובע “ב” תמיד איתי שלא אכפת לי שיהרס במים).

כמובן שהולכים לים מומלץ למרוח הגנה מהשמש כמה שיותר – הקיץ הישראלי לח מאוד אז אנחנו מזיעים שזה מוריד את היעילות של קרם ההגנה שלנו.

בבקשה גם תמרחו על הגוף! אני יודעת שגוף לבן הוא לא הכי סקסי אבל יש מספיק משזפים עצמיים בשוק היום שניתן להשתמש כדי לתת לכן את הצבע שאתן מחפשות בלי לפגוע בעור.

חשוב להקפיד על כל ארבעת הכללים האלו באופן קבוע בלי תירוצים! אל תשכחו שבסוף אתן רק מזיקות לעצמכן!

לעוד שאלות והמלצות תבוא לבקר אותנו בבוטיק קיסו או תתקשרו אלינו בטלפון 03-5321541.

לשירותכן בכל עת,

שלכם אריקה.