קוסמטיקה טבעונית! כל מה שאת צריכה לדעת !

קוסמטיקה טבעית

תעשיית הקוסמטיקה ומוצרי הטיפוח מתחדשת ללא הרף. במשך שנים רבות נעשה שימוש בחומרים תעשייתיים, סינטתיים, ותוצרי נפט למיניהם במוצרי הקוסמטיקה, כעת מבינים בעולם כולו את הנזקים הנגרמים מהשימוש במוצרי קוסמטיקה מלאכותיים. כתוצאה מכך, חברות מובילות בתחום הקוסמטיקה מפתחות ליינים של מוצרים טבעיים יותר ומזיקים פחות, ולצידן עולה קרנן של חברות למוצרי קוסמטיקה טבעית.

אמא טבע

מאז ימי קדם נעשה שימוש בחומרים טבעיים לטיפוח והיגיינה אישית, ובמהלך ההיסטוריה האנושית נשים השתמשו בחומרים טבעיים למיניהם לצרכי קוסמטיקה וטיפוח העור. הפופולריות הרבה שלה זכו חומרי גלם סינתטיים – אשר נבעה בחלקה מהאידיאליזציה של הקידמה והטכנולוגיה, בחלקה מהקלות היחסית בה ניתן להפיק חמרים סינתטיים ובחלקה פשוט מתוך אי ידיעה – מתמתנת כעת, כאשר אנו מבינים את הנזקים הפוטנציאליים. כיום אנו יודעים כי מוצרים שמקורם בנפט אינם ידידותיים לעור הגוף, ובטח לא לעור הפנים. אלומיניום ומסנני קרינה מסוימים עלולים לגרום לסרטן, וחומרים משמרים, שתפקידם למנוע התפתחות בקטריות בתכשירים, למעשה גורמים נזקים למשתמשים.

למי זה טוב

מוצרי קוסמטיקה טבעונית טובים לכל מי שמשתמשת במוצרי קוסמטיקה למיניהם. בין אם מדובר בטיפול באקנה, בסרום לפנים או פשוט בקרם לחות לפנים. החומרים בהם נעשה שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעונית הם בטוחים לשימוש, ידידותיים לאדם ולסביבה, ומאפשרים לך טיפוח פנים מושלם, ללא נזקים.

מי מייצר קוסמטיקה טבעית

ככל שמתרחבת ההבנה בדבר הנזקים שגורמים לעורנו ולגופנו חומרים מלאכותיים, כימיים וסינתטיים שונים, יותר ויותר חברות מפשילות שרוולים ונכנסות לעובי הקורה של ייצור מוצרי טיפוח איכותיים וטבעיים. קיימות חברות שמייצרות מוצרים אורגניים וטבעיים, וביניהם גם מוצרי טיפוח, כמו וולדה, וד”ר האושקה. לצד חברות שמתמקדות בייצור מוצרי קוסמטיקה וטיפוח איכותיים וטבעיים, שיבריאו את עורך, במקום שיגרמו לו נזקים, כמו דרמלוג’יקה ויונקה.

מתנות מן הטבע

הקוסמטיקה הטבעונית עושה שימוש באוצרות הקיימים בטבע לשיקום, הגנה, ניקוי וריפוי העור. בין החומרים המשמשים את מוצרי הקוסמטיקה הטבעית נמצאים תמציות צמחים, מינרלים, שמנים וניחוחות טבעיים, וכן חומרים המופקים מפירות וצמחי ים.

החומצות המופקות מפירות שומרות על לחות העור, ולכל ויטמין תרומה משלו לבריאות.

ויטמין E הוא נוגד חמצון הנלחם ברדיקלים חופשיים, מאט תהליכי הזדקנות, מאיץ תהליכי ריפוי של פצעים ושומר על לחות העור.

ויטמין A, המכונה רטינול, הוא נוגד חמצון, מטפל בקמטים, כתמים ואקנה ומסייע להתחדשות תקינה ומהירה של עור הפנים.

החומצה ההיאלורונית מככבת במילוי קמטים, בשמירה על לחות העור. כשמשתמשים בה כחומר גלם לתכשירי איפור, היא משפרת את פעולתם ומונעת התייבשות של העור.

חומצה אזלאית, המיוצרת מחיטה, שעורה, או שיפון, מסייעת בטיפול בכתמי עור, יעילה בטיפול באקנה, אנטי דלקתית, ומסייעת בתהליכי התחדשות העור.

חומצה לקטית מאפשרת לעור לשמור על רמת חומציות ולחות מספקות, מסייעת בהתמודדות עם זיהומים ואקנה, ובשמירה על ניקיון העור מבלי לייבשו.

יפה לך טבעי

בניגוד לגישה המעודדת שימוש במוצרי קוסמטיקה סינתטיים ומלאכותיים, משום שפעולתם מהירה יותר, אך עלולה להיות אגרסיבית מדי לעור, ואינה הרמונית עם התהליכים הטבעיים – הקוסמטיקה הטבעית שואפת להבריא את העור, להיטיב איתו, כך שיראה טוב מכיוון שהוא בריא, לח ורענן. הקוסמטיקה הטבעונית מכוונת לזרום בהרמוניה עם עורך, לעודד ריפוי והתחדשות ולתמוך בתהליכים הבריאים והטבעיים של הגוף. דרמלוג’יקה ויונקה הן מהמובילות בחברות הקוסמטיקה הטבעית, ומייצרות מוצרים איכותיים, ידידותיים ובטוחים לשימוש. הודות למוצרי הקוסמטיקה הטבעיים והאיכותיים של חברות יונקה ודרמלוג’יקה, את יכולה להיות הכי יפה שאפשר, לחיות בהרמוניה עם הטבע הפנימי שלך ועם הטבע החיצוני הסובב אותך.

ב”קיסו” חנות הבוטיק אונליין ניתן למצוא מגוון רחב ממוצרי דרמולוג’יקה ויונקה.