יום לימודים עם בוסט של אנרג’י – תודה רבה סוטיס פריז!

סוטיס פריז

אני תמיד אהבתי ללמוד – אבל כשזה מגיע למוצרי קוסמטיקה אני הופכת להיות תלמידה חננה מספר 1! אז מאוד שמחתי ללכת היום להדרכה של סוטיס ללמוד על הסדרה החדשה שלהם – סדרת האנרג’י.

ציפיתי לכמה שעות מעניינות… אבל בסוף יצאתי עם ידע רב וגם פנים זוהרות בטירוף!

היה הפתעה כפית לגלות שצוות סוטיס בחרו להשתמש בי בתור דוגמנית של הטיפול פנים החדש שלהם! עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, אני הכי אוהבת לפנק את הלקוחות המקסימות שלי עם טיפולי פנים אך כמו שאומרים…הסנדלר הולך יחף! אז די ברור שהכי נהנתי מכל רגע ובהחלט גם מהתוצאות!

אבל פרטים על הטיפול אני אתן לכן בהמשך!

מה שהכי עניין אותי היום זה ללמוד על חומר פעיל חדש שעוד לא הכרתי לעומק – הג’ינסנג הסיברי, שעליו כל סדרת האנרג’ מבוססת. זה לא סתם מרכיב מסיבריה – יש לו את הכינוי  “שורש הנעורים”… אני כבר מאוהבת!

הרבה מאתנו יודעות שלקחת ג’ינסג זה דבר מאוד בריא לגוף ולנפש כי הוא מספק המון אנרגיה למערכת הגוף.

אבל השאלה הגדולה היא אם הוא גם  משפיע על העור בשימוש חיצוני?

בואו נתחיל בזה שחברת סוטיס היא הראשונה להשתמש במרכיב הזה בתוך תכשיר קוסמטיקה. המעבדות שלהם בעקרון בנו דמוי אפידרמיס (כן! מגניב ברמות הקשות) וטפטפו את הג’ינסנג הסיבירי עליו כדי לראות עם יש השפעה על העור שמורחים את החומר בצורה טופוקלית. גילו שזה בהחלט עושה פלאים לעור (לא סתם בנו סדרה שכולה מבוססת על זה)

אז איך המרכיב הזה פועל?

בנות הגוף שלנו זה דבר מדהים! כבר מהיווצרו, לעור יש עתודות אנרגיה טבעיות משלו, שישמשו כמקור הזוהר והברק של העור! לצערי הרב כמו הרבה חומרים אחרים, עם השנים רמות האנרגיה פוחתות כתוצאה מנזקי הסביבה, סטרס וגיל. מה זה אומר בתכלס? העור מאבד את זוהרו וסימני הגיל מתחילים להופיע….בקיצור…לא טוב!

אז מה עומד מאחורי “הצמח הסודי של הרוסים”? הג’ינסנג הסיבירי ידוע בגלל היכולת שלו להתאים את פעילותו לצרכי הגוף הספציפיים של כל אחד. הוא משפיע על העור בשתי דרכים:

שיקום ארוך טווח החל מרמת הגנים ב – ד.נ.א התאי

פעילות אנטי רדיקלים חופשיים עוצמתית במיוחד

מה זה אומר במילים פשוטות? הסיבירי הזה מגן על העור מנזקים סביבתים אך גם משקם את העור מבפנים. נשמע נפלא נכון!?

עכשיו על הטיפול עצמו! הקבוצה התחילה בדיאגנוזה קפדנית על העור שלי – עם היום הולדת ה – 33 מעבר לפינה הייתי באקסטזה שאמרו לי שהעור

שלי רק בהזדנקות רמה 1 (מתוך 4)! עשו לי את היום!

אחרי פילינג של ברומולין (אנזימים של אננס) וגרגירים קטנים, פנקו אותי עם מסאג המבוסס על תמצית הג’ינסנג.

מרחו על הפנים שלי מסכה דו שכבתית – השכבה הראשונה היתה חומר לבן מוצק שדיגדג לי את הפנים ומעליו עוד מסכה כדי להחדיר את כל החומרים פנימה!

 

מסכה דו שכבתית

מסכת סוטיס פריז

אחרי הטיפול העור שלי היה בהיר יותר ובאמת היה לו זוהר מרשים! חבל שלא היה לי אירוע מיוחד היום!

אחרי הטיפול היום החלטתי שהקרם הבא שאני רוכשת הוא האנרג’י יום בגירסת הלייט. כרגע אני משתמשת בהידרהוונס קל של סוטיס עם שילוב של רטינול בלילה אך אני כל כך רוצה לנסות את הקרם החדש, שאני חושבת לעביר את הקרם הידרהוונס רק ללילה ולהוסיף את הקרם אנרג’ ליום. ברור שאם אני עושה את זה אני אודיע לכן מה היתה השפעה על העור שלי!

הסדרה הביתה מגיעה סה”כ עם שלושה מוצרים. הקרם יום מגיע בשני צורות – אחד קל /אחד עשיר וקרם לילה בגרסה אחת שמבוססת גם על חומצת גליקולית באחוזים נימוכים.

Sothys creame

מחיר של הקרמים מסדרת אנרג’י (יום או לילה): 609 ש”ח לצנצנת של 50 מ”ל.

רוצות לקרוא עוד פוסטים? תצטרפו לביוטי בלוג שלנו: 

https://kisubeautyguru.wordpress.com