אובססיה עם עולם המסכות, מסכות, מסכות – והפעם כל הדרך מסין!

כמו שכולכן יודעות יש לי “פטייש” רציני עם עולם המסכות. אז ששמעתי שאמא שלי נוסעת לארה”ב אני ישר נכנסתי לאינטרנט והתחלתי את ה”שופינג ספריי” שלי.

קבלתי מיליון ואחת מסכות שונות והפעם הניסיון שלי בבית יהיה עם מסכה שהגיע כל הדרך מסין!

בעלי מסכן בחוסר ברירה צורף לקבוצת הנסיעונות שלי והתחלנו את הערב בבית במריחת מסכה על הפנים של שנינו. תמיד יש חגיגה בבית יונגרייז/לביא!

אז איך בדיוק מצאתי את החברה הזאת?

לא…עוד לא הייתי בסין – אבל אני כן כל הזמן מחפשת מוצרים עם מרכיבים מיוחדים או תכשירים שמגיעים באריזה מגניבה. מאוד קשה היום בעולם הקוסמטיקה להמציא משהו חדשני ומרגש. אז שראיתי את המסכה הזאת באחת המגזינים שלי מחו”ל ידעתי שאני חייבת להתנסות בו דחוף

 BALANCE IS THE KEY TO ALL THINGS HEALTHY

   היא חברה קוסמטיקה מסין המבוססת על תורת הרפואה הסינית לאיזון בריאות העור. יש ארבע סדרות WEI  שונות של מוצרים – לטיהור, לאחייה, ללחות ולתיקון העור. בזמן אחרון העור שלי צועקת הצילו אז ישר דפדפתי לעמוד של טיהור העור והגעתי למסכה הבא

GOLDEN ROOT PURIFYING MUD MASK

GOLDEN ROOT PURIFYING MUD MASK

שורש זאב וחימר סיני הם שתי המרכיבים העיקריים במסכה. הם מסיעיים בטיהור, ניקוי מרעלים והצערת העור. עם לא סמתם לב מהתמונה למעלה – החבילה מגיע עם קפסולות ׁ(נראה כמו אספרסוׁׁׂׂׂׂ) מלאות במסכה עצמה לשימוש חד פעמי. כמה שרפואה סינית מעניינית – בוא ניהיה אמיתיות – החבילה קנה אותי!

שפותחים את הקופסה יש הפתעה! יש 8 קפסולות שונות אבל חוץ מזה יש גם מברשת מפנקת למריחה מושלמת בתוך האריזה!

מסיכת GOLDEN ROOT

יהיה מסודר כל כך יפה שיהיה לי קשה להוציא קופסה אריזה. אבל מה לעשות בנות – עושים מה שחייבים! שפתחתי את הקפסולה הופתעתי לא מהצבע (שהוא חום פודינגׂ) אך מהריח שיהיה יותר מבושם ממה שציפיתי.

GOLDEN ROOT קפסולה

כמה שהמוצר נראה כמו נוטלה – המרקם לא יהיה סמך בכלל – אפילו דל ורך

מסכה

אחרי 10 דקות המסכה התייבש מאוד (לא יכולתי להזיז את הפנים) ורצתי לשטוף אותו כמה שיותר מהר. הפנים הרגישו נקיות ונעימות אחרי השימוש בו.

אז בסופו של דבר…מומלץ או לא מומלץ?!

מומלץ! מוצר שמתאים מאוד לנשים שלא משתמשות במסכה באופן קבוע. אפשר להשתמש בקפסולה אחת וכל השאר יכולים לשבת בצד בשקט בלי להתקלקל על הדרך. והאמת – הקפסולה הספיק לי ליותר מפעם אחת אבל אולי פשוט יש לי ראש קטן. הראיון של הקופסאות מושלם לנשים כמוני שלא יכולות לחיות בלי מסכה לנסיעות לחו”ל במקום לסחוב בקבוק שלם.

מחיר בחו”ל – $42

מרכיבים:

Aqua/Water, Kaolin, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Propylene Glycol Stearate, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Rhodiola Rosea Root Extract, Camellia Sinesis Leaf Extract, Ganoderma Lucidum Extract, Angelica Acutiloba Root Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Chrysanthemum Sinense Flower Extract, Lillum Longiflorum Bulb Extract, Tromethamine, Caprylyl Glycol, Polysorbate 60, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamol, Limonene, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Iron Oxides/CI77491, C177492, CI77499