מי כיבה את העור?!

שלום לכם שוב 🙂

שמחה שחזרתם, הפעם אני רוצה לספר לכם על קרינת HEV, קרינה שהרבה מכם אינם מודעים אליה בכלל אבל היא נמצאת מסביבנו 7\24 ומסוכנת לנו לא פחות מקרינת השמש.

אי פעם יצא לכם לראות את מדבקות האזהרה מקרינה המגיעות יחד עם מכשיר האייפון החדש שלכם?

בין אם כן או בין אם לאו בטח התעלמתם ממנה באלגנטיות והתחלתם מיד לשחק עם הצעצוע החדש שלכם.

ובניינו, מי יכול להאשים אתכם? כולנו הפכנו למכורים למכשירים הדיגיטליים שלנו וגם אני עשיתי את אותו הדבר, אך לאחר שתקראו את הבלוג, לפחות תיהיו מודעים לסכנה שבקרינה, ואולי, לפחות בלילה לא תלכו לישון עם הפלאפון ביד.

אז מה הם ראשי התיבות של HEV?

H – High

E- Energy

V- Visible Light

אור כחול, זה מה שנפלט מהפלאפונים שלנו, טאבלטים, מחשבים ניידים ונייחים (והרשימה עוד ארוכה לצערי), ואני בטוח לא מגלה לכם את אמריקה שהקרינה ממכשירים אלו ובהייה בהם גורמת לנו להיות איטיים יותר, מרוכזים פחות, פוגעת בראיה, באיכות השינה שלאחר מכן אף יכולה לפגוע באיכות החיים ובקיצור מנוות אותנו.

זוכרים שאמרתי לכם שהקרינה הזו מסוכנת?
אז מצאתי תרשים שידגים לכם בדיוק כמה:

מה זה עושה לעור?

מחקרים הראו כי חשיפת יתר \ חשיפה ממושכת לאור כחול מאיצה את הליך ההזדקנות של העור, מחמירה מראה של קמטים וקמטוטים, גורמת להופעתם של קמטים וקמטוטים חדשים ואף גורמת להיפר-פיגמנטציה.

העור הכחול מאיץ את תהליך החמצון הידוע לשמצה הגורם לדלקת ופוגע במחסום ההגנה הטבעי של העור מה שבסופו של דבר מזרז את תהליך ההזדקנות של העור.

מה עושים עכשיו?

אז אחרי שהפכתי אתכם להיפוכונדרים או טכנופובים ורגע לפני שאתם רצים להתחבא מתחת לשמיכה ולא כי אנחנו בחורף, תנו לי להרגיע אתכם ולומר שיש מה לעשות 🙂 קודם כל אתם יכולים להתחיל לשנות הרגלים (ישנם מחקרים המראים כי לוקח לנו בממוצע 66 ימים לשנות הרגל מסויים)  זה יכול אולי להיות מעצבן אבל לטווח הארוך זה בהחלט שווה את זה) לא לישון עם הפלאפון ליד המיטה, להתשדל לא להרדם מול הטלויזיה וכו’.. ולמרוח קרם הגנה בכל עונות השנה.

מה.. זהו?

חחח לא בדיוק.. אם אתם מאלה שחיים מול מסך הטלויזיה, המחשב או הסלולרי (כמוני) ואין באפשרותכם לצמצם את זמן החשיפה  אז רצוי שתגנו על העור שלכם בדרכים נוספות. ד”ר ברברה סטרום הפכה לחלוצה בתחום והעלתה למודעות את נזקי החשיפה לקרינת HEV ולכן, בליין המוצרים שלה תוכלו למצוא את הסרום אנטי פולושן דרופס, סרום טיפולי אשר תפקידו העיקרי הוא להגן על העור הפנים שלנו מנזקי הסביבה ובעיקר מנזקי הקרינה תוך כדי מזעור הנזקים שכבר נגרמו לעור כתוצאה מהחשיפה.

מבחינתנו בהחלט מדובר במוצר חובה בעידן הדיגיטלי.

למידע נוסף אודות המוצר ולרכישתו לחצו על הקישור מטה:
https://kisu.co.il/product/%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A9%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%A1/

 

* הפוסט אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. לייעוץ מקצועי והתאמה אישית ניתן לפנות לבנות צוות בוטיק קיסו, או לתאם פגישת ייעוץ אישית.