לחות בפנים ובחוץ – כך תעשו זאת נכון – טיפ 3

PRE PARTY GLOW TIPS – TIP #3 – Hydrate Inside and Out

העור שלנו הוא האיבר הכי גדול בגוף שלנו! למרות שהוא כה חשוב, אנחנו הרבה פעמים מזניחים אותו בלי לחשוב פעמיים.

כשהעור רווי בלחות, התאים מצליחים לתפקד כמו שצריך, יש חילוף חומרים תקין והעור נראה בריא ומאוזן.

כמובן שמומלץ למרוח קרם לחות פעמיים ביום לפי סוג העור אבל לפעמים גם אם אנחנו מורחות תכשיר לחות כמו תלמידות טובות זה עדיין לא מספיק!

או שאנחנו שותות טונה של מים אך העור עדיין חסר חיות וברק.

לחות מבפנים ומבחוץ

אז למה זה כל כך מסובך?

כדי לקבל עור חלומי צריך לאכיל אותו בלחות מפנים ומבחוץ.

לשתות מים זה קל אבל לדעת איזה תכשירים מתאימים ספיציפית לעור שלך יותר מבלבל! ברור שלקבל את הטיפול האולטימטיבי למניעת עור מיובש מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אבל מכיוון שזה טיפ כללי לכל סוגי העור – יש מרכיב אחד שמומלץ לכולן בשם חומצה הילארונית.

אתן יכולות למצוא חומצה הילארונית בתרסיסים, סרומים וקרמים. כמובן שהתכשיר הכי מרוכז יהיה סרום אבל כל התכשירים יתנו בוסט של לחות מיידי.

הרבה מאיתנו שמעו את השם הזה אבל אני מגלה שמלא אנשים בטוחים שחומצה הילארונית היא ממשפחת החומצות אלפא או בטא הידרוקסיות – אז נתחיל מזה שהוא לא עושה פילינג בכלל!!! חומצה הילארונית היא ממש כמו ספוג שסופח לחות מהסביבה לעור , פי 1000 מהמשקל שלה. שימוש פעמיים ביום במרכיב הספיציפי הזה יתן לכן את מנת הלחות שהעור מחפש בתקופת המעבר של העונה!

אני אוהבת תמיד לתת דוגמה מאוד הזוייה ואין לי מושג מאיפה הגעתי לזה אבל נראה לי שכולכן תבינו אותי – תחשבו על צימוק – הוא כולו מקומצץ עם מלא “קמטים” ושהוא נמצא בסביבה מימיית (חלב נראה לי הכי הגיוני :)) איך הוא פתאום מתנפח וכל הקמטים נעלמים בשניה, ככה חומצה הילארונית עובדת על העור שלנו.

אז ל “quick fix” לפני חגיגות הסילבסטר, אין משהו יותר יעיל מזה. עוד טיפ קטן, ניתן לתפוח (לא למרוח) מעט מהסרום אפילו מעל המייק אפ שלך באזורים של קמטים –

וואללה אתן תראו שינוי ומילוי הקמט בשניה – שווה ביותר!

אבל אל תשכחו….כדי למנוע עור מיובש גם יום אחרי הסילבסטר תשתו מלא מים בין כוסות השמפניה במהלך ערב החגיגות!