חברת אומורוביצה

החודש החלטנו לשים את הפוקס על אחת  החברות היותר ייחודיות בענף הקומסטיקה הלא היא חברת אומורוביצה, מדובר על החברה הראשונה שמצאה את דרכה למדפי הבוטיק ואשר נמכרת במקומות היוקרתים ביותר בעולם. סקרנים לדעת מאין הכל התחיל? המשיכו לקרא!

בשנת 1526 נכבשה הונגרייה בידי האימפריה העותמאנית. בתקופת כיבושם בבודפש הביאו עימם העותמאנים את תרבות החמאם המסורתי ורבים מהמרחצאות נבנו מסביב למעיינות בבודפשט.

העותמאנים אגב, שלטו בהוגריה כ-150 שנה.

לאחר שההונגרים גילו את תכונות המרפא של המים הטרמליים בהונגרייה הם החלו לבנות את האמבטיות הראשונות אשר נמצאות עד היום בבודפשט.

בשנת 1800 משפחת אומורוביצה העמידה הזמינה את אחד האדריכלים המפורסמים ביותר בהיסטוריה ההונגרית, מילקוש יבל, לבנות עבורם את  הספא המפואר ביותר במדינה, RACZ, באזור המעיינות.

ועכשיו, בואו נקפוץ מעט קדימה למאה הנוכחית ברשותכם 🙂

סטיבן,  צאצא למשפחת אומורוביצה המכובדת פגש את מרגרט דיקרסון, דיפלומטית אמריקאית בבודפשט ולקח אותה לסיור בעיר הרומנטית והתחנה הראשונה שלהם כמובן הייתה המרחצאות הטרמאליים.

ככל שתכפו ביקוריהם במרחצאות הם ראו כי למים השפעות חיוביות רבות על עורם ונדהמו.
הם החליטו לחלוק את נפלאותיהם של המים הטרמאליים והחלו לעבוד עם מעבדה זוכת פרס נובל (המעבדה זכתה בפרס נובל בעקבות המחקר שלהם על ויטמין C). למרות שהרבה כבר ידוע  אודות ההשפעות החיובויות של המים הטרמליים על המתרחצים פחות ידוע משהו בדבר הספיגה שלהם לתוך שכבות העור העמוקות לצורך ריפוי והתחדשות העור ולכן, על מנת להקל את ספיגת המים אל תוך העור שלנו עבדו סטיבן ומרגרט עם המעבדה ויחד הם עבדו על פיתוח פטנט שנקרא  Healing Concentrate™ המסייע בספיגת המים הטרמאליים אל תוך העור.

המבנה המולקולרי של המינרלים בתוך המים הטרמאליים משנים את מבנם כך שבסוף התהליך מתקבלות מולקולות ביו –זמינות, כלומר המולקולות נספגות יותר בקלות בשכבת האפידרמיס היכן שהמינראלים יעילים יותר.

התוצאה?
העור רך למגע, לחותי ונראה בריא מאי פעם! וזה לא נגמר רק כאן, בשימוש לאורך זמן הם אף מעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין.

הזוג התחתן בשנת 2005 ובשנת 2006, אומורביצה קומסטיקה השיקה את החנות הראשונה שלה בבודפשט והתחילה לזכות בפרסים רבים על מוצריה.

כל מוצרי אומורביצה עשירים בויטמינים, מינרלים, שמנים אתריים ומרכיבים טבעיים אחרים שמקורם מכל רחבי העולם החל מאגם HAVIZ הנמצא בבודפשט ועד להרי האנדים.

החברה משתמשת בחלופות טבעיות למרכיבים הסינטטים ולכן, לא ניתן למצוא ברשימת המרכיבים של החברה את המרכיבים הבאים: סיליקונים, פרבנים, פוליאתילן גליקול, פטרוכימיה, SLS,  צבעים סינטטים, ריחות סינטטים, ננו חלקיקים ומיקרו בידס.
החברה גם מתהדרת בעובדה כי כל המוצרים הם טבעוניים, צמחוניים ונטולי גלוטן.
והכל על מנת לספק ללקוחות חווית ספא מפנקת ויוקרתית מבלי לצאת מהבית.
בנוסף ריחות המוצרים הינם טבעיים ונרקחים בעיירה בצרפת הנקראת גראס שהיא לב ליבה של תעשיית הבשמים.

לחברת אומורוביצה כ- 50 מוצרים ו-4 קולקציות וניתן למצוא את מותג היופי בחנויות היוקרתיות ביותר בעולם ובמכוני הספא הכי נחשקים, בני הזוג אומורוביצה ממשיכים לעבוד במרץ על פיתוח פורמולות ומוצרים חדשים תוך ניהול חיי משפחה נורמטיבים על קו בודפשט לונדון.  

לאלו הרוצים להרחיב את אופקיהם – אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הרשמי של חברת אומורוביצה וללמוד לעומק על הטכנולוגיה ועל המרכיבים הנפלאים במוצרים לחצו על הקישור הבא: https://www.omorovicza.com/in/?___geoStore=omorovicza_store_in