ביקורת על מוצרי חברת מאי לינדסטרום (MAY LINDSTROM)

 

מוצרי חברת מאי לינדסטרום

טוב אז כמו שאתן יודעות, אני חולת מוצרי קוסמטיקה, וכשמציעים לי הזדמנות להתנסות בסדרת טיפוח שלמה מהחברה אני כולי בפנים (כמובן אם המוצרים יכולים להתאים לסוג העור שלי!)

אז שכשחברת מאי לינדסטרום (MAY LINDSTROM) שלחה לי את כל המוצרים מסדרת הטיפוח שלה קפצתי על הצאנ’ץ להתנסות בחוויה שלמה!

קודם כל, מאי לינדסטרום היא חברת קוסמטיקה נישתית מקליפורניה שמבוססת על חומרים טבעיים בלבד (גם הרבה מהמרכיבים גודלו בחוות אורגניות). הליין מאוד מצומצם אבל יש תשובה לבעיות באופן כללי.

בואו נתחיל מי זה שהתאהבתי במיתוג שלה, הרעיונות מאחורי המוצרים, השמות של המוצרים והריחות המדהימות! עכשיו לגבי המוצרים עצמם:

THE HONEY MUD

ברגע שקראתי את השם של המוצר הזה התעלפתי ושכפתחתי את המוצר עצמו אז בכלל נכנסתי לאופוריה. זה תכשיר הניקוי היחידי שיש בסדרה והוא מבוסס על חימר, דבש טהור ושמנים צמחים שונים.

THE HONEY MUD

בתכשיר בצבע זהב/חום עם ריח נהדר של ילאנג – ילאנג. המרקם שלו קצת דביקי אבל שונה מכל מוצר ניקוי אחר שניסיתי – ובשלב זה בניסיונתי בתכשירי קוסמטיקה, אני מחפשת מוצר שונה!

HONEY MUD

הוא ממיס איפור (אפילו איילינר עמיד של סטילה/קאט וון די) בקלות. אחרי השימוש בו, העור נשאר עם שכבה דקיקה של לחות, אך מרגיש סופר נקי. הדבר היחיד שביאס אותי הוא שאחרי כמה חודשים התכשיר שינה את המרקם שלו והייתי צריכה להתחיל לערבב אותו כל פעם לפני השימוש. סה”כ מוצר מדהים לאהובי תכשירי ניקוי ובהחלט שווה את הכסף – $80.

מרכיבים: Raw Honey, White Halloysite Clay, Macadamia Nut Oil, Witch Hazel, Collodial Silver, Cocoa Absolute Oil, Sweet Orange Oil, Ylang Ylang Oil, Vanilla CO2 Total Essential Oil, Cedarwood Oil, Frankincense Oil, Myrrh Oil

THE JASMINE GARDEN

לפני שאני מתחילה להגיד משהו על המוצר הזה, אני לא הלקוחה הפוטנציאלית לתרסיס. אני מורחת כל כך הרבה דברים על הפנים אז אני הרבה פעמיים שוכחת מהשלב הזה. אבל לנשים שאוהבות מי פנים – המוצר הזה אופציה טובה.

THE JASMINE GARDEN

התרסיס עם ניחוח יסמין ופרחים עדינים. הוא מלא באנטי אוקסידנטים (שאני תמיד אוהבת 🙂 ), אמורה להרגיע אדמומיות (שאין לי) ולגרום לסרקולציה יותר טובה בעור. הוא מאוד נעים על הפנים אבל יותר מזה לא הרגשתי משהו מהפכני. אולי אני לא האדם הכי טוב לשפוט את המוצר הזה בגלל שאין לי בעיית אדמומיות בפנים אבל בגלל שהסדרה כל כך יקרה אני נותנת לעצמי להיות קצת יותר “פיקי” לגבי המוצרים שאני אומרת שהם חובה לנסות. מכל הסדרה, זה יהיה אחד המוצרי שפחות התלהבתי מהם – $60

מרכיבים: Aqua, Witch Hazel. Silver, Jasmine Absolute, Caprylic/Capric Triglyceride, Jasmine Extract, Rose Oil, Ylang Ylang Oil, Vanilla CO2 Total Essential Oil, Cocoa Oil

THE YOUTH DEW

THE YOUTH DEW

YOUTH DEW