אנטיאוקסידנטים – כלי נהדר למניעת הזדקנות העור!

אנטיאוקסידנטים

 

אם אתם מכירים אותי, אתם יודעים שעברתי לא מעט הרפתקאות בחיים שלי.

עברתי לארץ מארה”ב, התנדבתי לצבא (שלא ידעתי מילה אחת בעברית), ופתחתי את קיסו לפני חמש וחצי שנים. אז מאוד קשה להפתיע אותי! אבל בזמן האחרון אני מוצאת את עצמי מופתעת מתופעה חדשה שאני נתקלת בה יותר ויותר, האובססיה לגבי הזדקנות העור בבנות מאוד צעירות.

עכשיו אל תבינו אותי לא נכון… מאוד חשוב לשמור על עור הפנים אבל יש גבול לכל תעלול. בגלל זה החודש החלטתי לשים את הפוקוס על איך למנוע את תהליך הזדקנות העור ולתת לכם כלי מאוד חשוב כדי לעשות את זה גם מגיל מאוד צעיר – ושמו הוא אנטיאוקסידנטים.

אז לפני שאנחנו נתחיל לדבר על איך לשלב אנטיאוקסידנטים בסדרת הטיפוח היומיומית שלכם, כדי לדעת איך הם מעורבים במניעת תהליך ההזדקנות.

התאים שלנו

אני לא מתכוונת להיכנס לשיעור ביולוגיה ולסבך אתכם ,אבל מה שחשוב לדעת זה שהגוף שלנו עשוי מתאים. כדי שתא יהיה בריא ויתפקד במקסימום ,חשוב מאוד שכמות האלקטרונים של כל תא יהיה מספר זוגי.

תאים עם כמות אלקטרונים אי זוגית מתחברים לתאים בריאים אחרים והופכים אותם גם לאי זוגים. בסופו של דבר זה משפיע בצורה משמעותית על עור הפנים שלנו ומזרז את תהליך ההזדקנות של כל הגוף שלנו!

מה זה רדיקל חופשי

רדיקליים חופשיים הם תאים עם כמות אלקטרונים אי זוגיים שמתחברים לתא בריא ו”גונבים אלקטרון” ממנו. משם התגובה היא כמו שרשרת של אפקט הדומינו הגורמת לתגובות לא רצויות בתאים ופוגעת בבריאותינו ובנראות עור הפנים שלנו.

כמובן זה אומר שרדיקליים חופשיים הם ממש לא חברים שלנו ואתם אולי תהיו גם מופתעות ללמוד שהם הגורם מספר 1 להזדקנות העור!!!

מאיפה הרדיקלים החופשיים מגיעים?

אנחנו נמצאים בסביבת רדיקליים חופשיים באופן תמידי.

אפילו הגוף שלנו מייצר כמות מסויימת של רדיקליים חופשיים באופן טבעי.

אבל הנזק הרב של רדיקליים חופשיים מגיעים מהסביבה שלנו.

כמובן ששני הגורמים הכי חזקים של רדיקלים חופשיים הם עשן (גם עם את ליד אנשים שמעשנים ואת לא מעשנת בעצמך) והשמש. בנוסף זיהום אוויר גם הוא מקור עיקרי לרדיקלים חופשיים.

מאוד מאוד קשה להימנע מרדיקליים חופשיים בעולם שאנחנו חיים היום, אז אנחנו צריכים למצוא דרכים להילחם בתופעה הנוראית הזאת.

ועכשיו תורם של האנטיאוקסידנטים

עכשיו שיותר הבנו את שורש הבעיה בעניין הזיהום אוויר, אני הולכת לתת לכם אופציה מצויינת של כלי למלחמה נגד אותם רדיקליים חופשיים.

הלא הם האנטיאוקסידנטים המופלאים – למרכיבים המדהימים הללו יש את היכולת לנטרל את האפקט של הרדיקליים החופשיים על התאים שלנו.

ביום – מגנים על העור מפני רדיקליים חופשיים.

בלילה – מתקנים נזק שנגרם ע”י הרדיקליים החופשיים.

איך מכניסים אנטיאוקסידנטים לסדר הטיפוח?

היום בעולם הקוסמטיקה יש כל כך הרבה אופציות. אז ניתן למצוא אנטיאוקסידנטים במלא תכשירים שונים כגון בתרסיסים, אבקות, סרומים, קרמים ואפילו בפריימרים.

אני ממליצה לכל בן אדם (לא משנה באיזה גיל) להתחיל לשלב טיפול מונע בסדר הטיפוח היומיומי שלך.

אז בנות צעירות – זהו  הפיתרון מושלם עבורכן 🙂

לייעוץ מקצועי והתאמה אישי ניתן לפנות לצוות קיסו בטלפון 03-5321541.

שלכם,

אריקה