אודות

מי אנחנו?

קיסו הוא בוטיק למעריצות קוסמטיקה מושבעות המציע מאות מוצרי קוסמטיקה מקצועיים בינלאומיים הכולל תכשירים לפנים, לגוף, בשמים, איפור ועוד. יש לנו את ה “ביוטי בר” בו ניתן להתנסות ולשחק עם כל המוצרים כדי למצוא את המוצר המושלם עבורכן. טיפוח יומיומי הוא הסוד להצלחה במראה העור. שיגרת טיפוח יומי בשילוב עם טיפולי פנים היא המפתח לעור מושלם. בקיסו אנחנו נותנות ללקוחה לבחור – מוצרים בלבד או שילוב עם טיפול פנים.

היופי הלא מושלם

אנחנו בקיסו אובססיביות לגבי עולם הטיפוח, אך הדבר הכי חשוב עבורנו הוא להשפיע על כל אישה ואישה כדי שהיא תבין כמה שהיא מיוחדת בעור שלה! בעולם התקשורת היום, אומרים לנו איך אנחנו אמורות להיות ולהראות וזה נותן לנו סטנדרט בראש שהוא ממש לא מציאותי. כל אישה צריכה ללמוד למצוא את היופי בדברים הלא מושלמים שבה. זה היופי האמיתי בחיים.

מאיפה הרעיון

הבעלים של קיסו, אריקה יונגרייז היא קוסמטיקאית פרא-רפואית שמטורפת על עולם הקוסמטיקה וחיה אותו מאז שהיא זוכרת את עצמה. היא כל כך אובססיבית לגבי התחום, שהיא פתחה את הבוטיק שלה קיסו – גן שעשועים לכל מי שבאמת אוהבת את עולם הטיפוח. אריקה גדלה בפילדלפיה בארה”ב ועברה לארץ כדי להתנדב בצה”ל. אחרי שירות מלא היא למדה מנהל עסקים בבינתחומי ואז עברה לתחום שתמיד היה התשוקה האמיתית שלה – קוסמטיקה. היום Kisu, אשר פתח את שעריו בשנת אוקטובר 2011, ידוע בתור בוטיק הקוסמטיקה היוקרתי ביותר בארץ .

תמיד עם היד על הדופק

התשוקה של אריקה למותגי קוסמטיקה ייחודיים גרם לה לייבא מותגי נישה בעולם היום באופן בלעדי לבוטיק קיסו. בסוף 2015, אריקה הציגה את המותג הראשון שלה בארץ – אומורוביצה – מותג טיפוח סופר-מפואר מ- “עיר הספא הבין לאומית” – בודפשט, הונגריה .  מאז היא הוסיפה גם את המותג קאט ברקי, ד”ר ברברה סטורם ופומייד דיווין לאוסף של הבוטיק, והיא כרגע בוחרת בקפדנות רבה את פנינת היופי הבא שלה להוסיף לאוסף של קיסו.

חינוך הוא המפתח בקיסו

צוות קיסו כאן כדי לעזור לך להבין את העור שלך ואיך לגרום לו להיות זוהר ביותר! בני משפחת קיסו לעולם לא ידחוף מוצרים מיותרים – אך רקי נמליץ לך על תכשירים שמתאימים בדיוק למה שהעור שלך צריך. כל צוות קיסו הן קוסמטיקאיות מוסמכות המציע לכם את הייעוץ העור האולטימטיבי כחלק מהשירותים שלנו. בנוסף, אנו מציעים טיפולי פנים אקסקלוסיבים על ידי אריקה או הקוסמטיקאיות הסופר-מוכשרות של קיסו.