בקבוקון הפלא של רויטלאש

 

אז על מה הדיבור? ומהו סרום לריסים/גבות?

סרום הוא תמצית של חומרים פעילים שמיועדים לטיפול בבעיה ספציפית. הסרום לריסים מורכב ממולקולות קטנות שנספגות היטב בריסים, ומבצעות פעולה מרכזית: עידוד צמיחת השיער. כמו שסרומים נוספים מיועדים לעור ועוזרים לשמור על מראה צעיר ובריא – כך הסרום לריסים עוזר לריסים לצמוח, להתעבות ולהישאר בריאים.

אז איך בעצם התחיל הסיפור?

המייסד של רויטלאש ד”ר בירקנהוף הוא אופטלמולוג שהמומחיות שלו היא טיפול במחלת הגלאוקומה – תחום ברפואה העוסק במחלות עיניים ובפגמים בכושר הראייה.
בסופו של כל מפגש המטופלים שמו לב שיש צמיחה מוגברת של הריסים , והתחילו לבקש ממנו לרקוח להם את התרופה שיוכלו להשתמש בה גם לאחר הטיפול.
בו זמנית אשתו גייל חלתה בסרטן השד והחלה לעבור סדרת טיפולי כימותרפיה והקרנות מה שגרם בסופו של דבר לנשירת השיער. כמו שקורה לכל המטופלים במחלה נוראית זו
החל להתפתח אצלה חוסר ביטחון וזה גרם לה להרגיש מאד לא נשית.
היא פנתה לבעלה ואמרה לו: “אני יכולה לשים פאה, אני יכולה לצייר את הגבות שלי אבל עם הריסים אין לי יותר מדי מה לעשות”.
ד”ר בירקנהוף החליט שהוא עושה מעשה .ויצר קשר עם הכימאי שעבד איתו וביקש לבודד את המרכיב בתוך התרופה לגלוקומות שגורם לחידוש זקיקי השערה הרדומים ומעורר את הפעילות שלהם. ביום הולדתה הסמוך, הפתיע אותה עם בקבוקון שקרא לו ״סנייק פושן״ ואמר לה –  “אין לי שמץ אם זה יעבוד אבל בואי ניתן לזה הזדמנות”.
אחרי זמן מה שהתחילה להשתמש בסרום היא שמה לב לצמיחה ניכרת בגדילת הריסים, חברותיה וכל מי שפגש בה שמו לב לקסם שחולל הבקבוק הקטן והחלו לשאול שאלות. השמועה התעצמה וכך יותר אנשים ביקשו לעצמם את סרום הפלא.
 זהו סיפור אהבה והתמודדות עם מחלה קשה שהוביל לפיתוח המותג רויטלאש הידוע בתחומו כבר שנים ויעילותו בהארכת השיער לריסים ולגבות.
* 10% אחוז מרווחי החברה הולכים לאגודה במלחמה בסרטן השד לזכרה של גייל.

ב-KISU
כיום בבוטיק ישנם שני מוצרים במבוססים על התרכובת הקניינית שמשתמשת בטכנולוגיה מדעית מתקדמת ששמה BioPeptin Complex®.

סרום לריסים
גלגל ההצלה של החתונה המלכותית! זה לא סוד שמייגן מרקל השתמשה במוצר כדי לגדל ריסים יותר ארוכות כדי להיראות מהממת בחתונה שלה 😉
סרום עטור פרסים היוצר בטכנולוגיה מדעית מתקדמת, מכיל פפטידים, ליפידים, ביוטין, תמצית תה ירוק ופנתנול המזין, מחזק את הריסים ומגן עליהם מפני נזקים סביבתיים ומנזקים שנגרמו כתוצאה משימוש במוצרי עיצוב היכולים לגרום להיחלשות ושבירת הריסים.
Buy Revitalash - Advanced Eyelash Conditioner 3,5 ml - 3,5 ml - Incl. shipping
קונדישנר לגבות 
אם זה מספיק טוב לביצת הסלב זה מספיק טוב בשביל כולנו, ממשפחת קרדשיאן עד JLO כולן פשוט מתות על סרום הגבות המושלם הזה.
זוכה פרס מגזין ALLURE כאחד הבסט סלרים שלהם!
משפר את מראה הגבות, מעניק לחות, ברק ומשקם שערות שנפגמו. התכשיר מעלים את סימני ההזדקנות כתוצאה משימוש בחומרים כימיים, תמרוקים, חשיפה לגורמים מזיקים בסביבה ומריטת יתר, ומחזיר לגבות מראה בריא ומלא יותר.
RevitaLash RevitaBrow Advanced Eyebrow Conditioner
שימוש 
יש לנקות את הפנים ולהסיר את כל שאריות האיפור והלכלוך. יש לשים לב כי סבונים ומסירי איפור על בסיס שמן עלולים להשאיר שכבה שומנית על הריסים היוצרת מחסום בין הסרום לבין הריסים ולכן חשוב מאוד לנקות את הפנים בצורה יסודית. יש למרוח שכבה דקה (כמות קטנה בהחלט מספיקה) בתנועה חלקה ועדינה על הריסים מלמטה למעלה.